class vaderstad

Nákup úspešne dokončený

03. 02. 2014

Nemeckej poľnohospodárskej spoločnosti CLAAS, sa úspešne podarilo dokončil prevzatie väčšinu čínskeho výrobcu poľnohospodárskych strojov Shandong Jinyee Machinery Manufacturer Co. Ltd. (Jinyee), v Gaomi v provincii Shandong. Spoločnosť teraz pôsobí pod názvom CLAAS Jinyee Agricultural Machinery (poľnohospodárske stroje) (Shandong) Co. Ltd.

 

Zľava: Jinying Ma, generálna riaditeľka spoločnosti CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd., Dr Theo Freya, hovorca výkonnej rady CLAAS, Fusheng Fan, miestny tajomník strany mesta Gaomi, Dr Henry Puhl, člen výkonnej rady CLAAS Group a generálny riaditeľ spoločnosti CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd., stoja spoločne (23. januára 2014), v čínskom meste Gaomi (provincia Shandong).

Potom, čo bola zmluva podpísaná 16. júla minulého roka, došlo k schváleniu národnými úradmi a ďalšie detaily boli koordinované v posledných niekoľkých mesiacoch. Tento proces bol teraz úspešne dokončený v prítomnosti hovorcu výkonnej rady CLAAS pána Dr. Theo Freya a generálny riaditeľom CLAAS pána Dr. Henry Puhla.

Dr. Puhl zdôraznil význam tohto kroku pre ďalšiu internacionalizáciu firmy CLAAS: "Súčasný význam Číny v odvetví poľnohospodárstva je nastavená na hodnotu výrazného rastu v niekoľkých najbližších rokoch. Modernizácie a mechanizácie pomocou modernej poľnohospodárskej techniky majú prednosť. Sme preto presvedčený, že naša čínska stratégia potvrdí naše správne umiestnenie v najväčšom a najrýchlejšie rastúcom poľnohospodárskom trhu v Ázii. Jinyee a CLAAS sa navzájom dokonale dopĺňajú. "

 

Dr. Henry Puhl, člen výkonnej rady CLAAS Group a generálny riaditeľ spoločnosti CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd., predstavuje Jinying Ma, generálnu riaditeľku spoločnosti CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd., (23. januára 2014) a odovzdáva symbolický zlatý kombajn v čínskom meste Gaomi (provincia Shandong).

Jinying Ma, generálna riaditeľka spoločnosti CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd., a Dr. Theo Freya, hovorca výkonnej rady CLAAS, si podali ruky (23. januára 2014), v čínskom meste Gaomi (provincia Shandong), pred novou spoločnosťou s názvom CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd.

Jinyee vyrába rôzne zberové stroje, najmä pre zber kukurice a pšenice na dvoch hlavných miestach v Gaomi a Daqingu. Každá z lokalít leží v srdci dvoch hlavných poľnohospodárskych oblastiach krajiny, jeden v centrálnej Číne a druhý v severovýchodnej Číne. Hlavné sídlo strojársko-poľnohospodárskej  spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1958, je v meste Gaomi, ktoré sa nachádza medzi Pekingom a Šanghajom v provincii Shandong.

Jinyee očakáva obrat vo výške približne 90 miliónov € za rok 2013, fima zamestnáva celkom 1100 zamestnancov a prevádzkuje komplexnú predajnú a servisnú sieť v strednej a severnej Číne.

Firma CLAAS Jinyee Agriculture Machinery Co. Ltd., (23. januára 2014), v čínskom meste Gaomi (provincia Shandong).