class vaderstad

AGRALL zahájil výstavbu novej pobočky

04. 12. 2018

AGRALL s.r.o. je zástupca výrobcov poľnohospodárskej techniky značiek CLAAS a Väderstad pre SR.  Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Sme dcérskou spoločnosťou českej firmy AGRALL zemědělská technika a.s., ktorá  už 25 rokov úspešne zastupuje značky CLAAS a Väderstad na českom trhu. Centrála spoločnosti bola postavená v roku 2010 v obci Bajč v okrese Komárno. Pobočky sú umiestnené vo Zvolenskej Slatine, Rožňave a v Zemplínskom Klečenove. Vývoj na trhu si vyžaduje neustály rozvoj a rast firmy. V súčasnosti má AGRALL s.r.o. vyše 60 zamestnancov a za rok 2016 sa stala štvrtou najúspešnejšou firmou v Nitrianskom kraji.

Spoločnosť sa rozhodla pre expanziu na trhu s cieľom  zväčšiť priestorové kapacity a byť bližšie k svojim zákazníkom. Začali sme s výstavbou novej pobočky pri Seredi. Slávnostného zahájenia výstavby sa zúčastnili členovia vedenia spoločnosti AGRALL a zástupcovia firmy CLAAS.

Na ploche 0,5 hektára vyrastie moderné obchodno - servisné stredisko so skladom náhradných dielov a servisnými dielňami. Voľba padla na lokalitu pri diaľnici R1, ktorá bude logisticky výhodná pre zákazníkov. Zákazníkom zabezpečí rýchlejšiu dostupnosť náhradných dielov a servisu bez zbytočného zdržiavania sa v mestských zápchach.

So zemnými prácami sa začne v priebehu nasledujúcich týždňov. Ukončenie výstavby je plánované na jeseň 2019. Slávnostné otvorenie  nového stredisko bude spojené s oslavou 10. výročia pôsobenia  firmy AGRALL s.r.o.  na slovenskom trhu.